FULL-SERWIS

KURIER MIEJSKI TRÓJMIASTO

O nas

20180629_100135

Wygrywamy z czasem

Full Serwis

Prowadzimy firmę rodzinną, założyliśmy ją wspólnie, aby móc w pracy realizować nasz ideał osobisty, jakim jest pomoc innym. Jesteśmy na rynku Trójmiejskim już od 2013 r. Kierujemy się w życiu wartościami, które również biznesowo są dla nas istotne – jest to uczciwość i rzetelność.

Nasz zespół

full-serwis_onasmarta

Dusza firmy. Osoba kontaktowa i do kontaktu. Wykorzystuje swoje naturalne zdolności do budowania dobrych relacji z naszymi klientami,
a także w naszym zespole.

full-serwis_onasstanislaw

Urodzony przywódca i mózg operacyjny firmy. Konsekwentnie zmierza do obranego celu, jest wierny swoim zasadom. Fan rozwoju.
Czasem się uśmiecha.

Klienci o nas..

Dziękujemy Firmie Full-Serwis za włączenie się naszą parafialna akcję charytatywną: Wielkanocna Zbiórka Żywności. Jesteśmy wdzięczni za rozwożenie i dostarczenie paczek dla rodzin pod wskazane adresy. Ufamy, że ten gest przyczynia się do solidarnej troski i życzliwości a także utwierdza się w świątecznej radości płynącej od Zmartwychwstałego Chrystusa.

ks. Jacek Bramorski

Proboszcz Parafii NSPJ w Gdyni

Współpraca z Full-Serwis dała mi możliwość szybkiego przewiezienia potrzebnych do warsztatów materiałów. Dzięki nim zajęcia udały się znakomicie!

Anna

Animatorka kultury

Firma kurierska Full – Serwis Kurier Miejski Trójmiasto wykonująca usługi dostarczania przesyłek na terenie Trójmiasta w dotychczasowej współpracy wykazała się najwyższym profesjonalizmem oraz terminowością. Nie ma rzeczy dla nich nie możliwych, zawsze znajdują rozwiązanie aby przesyłka bezpiecznie trafiła do klienta. Dyspozycyjność i otwartość daje komfort, że w każdej chwili można liczyć na firmę. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi, który jest zawsze rzetelny i miły.

Magdalena Kokoszka

Prezes w firmie Kokoszanel.party

Chat Full-Serwis
Napisz do nas!